?

Log in

Previous Entry | Next Entry

У Києві відкриється наймасштабніша виставка-інсталяція культурологічного дослідження жлобства по-українськи

У середу, 1 червня, о 18:00 Музей сучасного мистецтва України та Галерея Незалежного Мистецтва ANTIN’S COLLECTIONS, продовжуючи досліджувати явище жлобства в усіх його суспільних проявах, запрошують на відкриття наймасштабнішої живої інсталяції року «Жлоб-Арт». Відкриття виставки відбудеться за адресою вул. Глибочицька, 17, Музей сучасного мистецтва.

Ні для кого вже не є таємницею, що саме поняття і терміни «жлоб» і «жлобство» мають суто українське походження. Маса прийшла і диктує свої споживацькі закони. Проте людина творча, людина мисляча, повсякчас відчуваючи на собі цей тиск, принаймні має чинити художній, мистецький опір.

У програмівідкриття: виставка візуального мистецтва художників-членів анархічного угруповання Союз Вольних Художників «Воля або смерть», жива інсталяція «Жлобопарк. Тваринолюди» (живі представники вимираючого виду жлобів у клітці), яка забезпечить ефект повної відео-аудіо-присутності в місцях тотального скупчення жлобства, інтерактивна інсталяція з можливістю відвідати типовий «генделик», де глядачів очікують багато несподіваних сюрпризів, концерт анархо-гурту «Гра Бля» з солістом Антіном Мухарським, презентація перших серій сатиричного мультфільму про Гопуню та Повійку «Умикни Україну» та геппенінги за участю художників, акторів, музикантів, ді-джеїв та самих глядачів.
«Безмежну кількість соціальних, побутових, культурних, а останнім часом політичних, економічних та екологічних явищ в сучасному житті України характеризують цим терміном, який й досі має «нелегальну ужиткову прописку», ба й сам феномен «жлобства» є своєрідною «терра інкогнітою», яка мусить бути дослідженою, класифікованою, структурованою і візуалізованою», - Антін Мухарський, Голова президіуму Всесвітнього Союзу Культурного Опору Жлобству.

Серед запрошених гостей: співаки Кузьма «Скрябін», Олег Скрипка, Потап і Настя Каменських, Фома «Мандри», актори та ведучі Володимир Горянський, Сніжана Єгорова, Ольга Сумська, художники Ілля Чичкан, Олександр Ройтбуд, Арсен Савадов.

Детальна інформація та акредитація представників ЗМІ: Олександра Дрік, прес-секретар заходу
+38(050)310 57 08, sasha.drik@gmail.com Сергій Коляда, директор Галереї Незалежного Мистецтва ANTIN’S COLLECTIONS
+38(067)780 50 81, antinscollections@ukr.net, shop@antins.net

On-line 3D-галерея Незалежного Мистецтва ANTIN’S COLLECTIONS: http://www.antins.net/


http://www.modern-museum.org.ua/ua/novini_katalog/novini/u_kievi_zhlob_art.htm

Profile

mfamu
Музей современного искусства Украины (MMAU)
Музей современного искусства Украины

Latest Month

December 2014
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner